O Kancelarii

Tomasz ZakrzewskiKancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Zakrzewski świadczy profesjonalną obsługę prawną zarówno przedsiębiorców jak i Klientów indywidualnych.

 

Kancelaria zorientowana jest na świadczenie usług wysokiej jakości dla najbardziej wymagających Klientów. Jej największymi atutami są rzetelność, fachowość i szybkość w działaniu.

 

Właścicielem i założycielem Kancelarii jest Adwokat Tomasz Zakrzewski, który w 2004 r. ukończył Wydział Prawa i Administracji w Łodzi, a aplikację adwokacką odbył przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

 

Adwokat Tomasz Zakrzewski przez wiele lat związany był z kancelarią Kulikowska & Kulikowski, która jest renomowaną na polskim rynku firmą, świadczącą obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie szeroko pojętego prawa własności intelektualnej. Aplikację ukończył pod patronatem adwokata Włodzimierza Szoszuka, starszego wspólnika w kancelarii Wardyński i Wspólnicy, z którym współpracował w czasie odbywania aplikacji w zakresie zastępstwa procesowego.

 

Poza zagadnieniami związanymi z własnością intelektualną i dochodzeniem roszczeń z naruszenia dóbr osobistych, czy innych naruszeń na dobrach niematerialnych, adwokat Tomasz Zakrzewski posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, prawa pracy, jak również prawa karnego.

 

Wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.

 

Prywatnie jest człowiekiem wszechstronnych zainteresowań. Jego największą pasją są podróże. Jest współzałożycielem Klubu Przygody Darien - www.darien.pl, z którym organizuje wyprawy i ekspedycje w najdalsze zakątki świata. Jest częstym prelegentem festiwali podróżniczych, jak również autorem artykułów o tej tematyce.

 

Języki: angielski, hiszpański (w mowie i piśmie)

 

Tel. +(0048) 501 703 082